Surprizohet ministri Matteo Salvini, publikon pamje të tortës madhështore: Faleminderit për mbrëmjen e mrekullueshme

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:42 06-01-2020 Surprizohet ministri Matteo Salvini, publikon pamje të tortës madhështore: Faleminderit për mbrëmjen e mrekullueshme

Ministri i Brendshëm Matteo Salvini është suprizuar me një tortë gjigande në një qytet të Italisë.

Përmes një video të postuar në rrjetin social twitter Salvini tregon momentin e bukur teksa i sjellin tortën, në dukje madhështore. “Faleminderit miqve të Lugo di Romagna për mbrëmjen e mrekullueshme dhe gjithashtu për këtë tortë fantastike”, shkruan ndër të tjera ministri krahas videos së publikuar ku falenderon dhe organizatorët e kësaj mbrëmje të mrekullueshme.

“Faleminderit miqve të Lugo di Romagna për mbrëmjen e mrekullueshme dhe gjithashtu për këtë tortë fantastike! U nisem nga këtu për një kafe në dyqanin e pastave "Golden Cup" dhe më pas drejt Bolonjës. Pasdite drejt Ferrara: Bondeno, Vigarano Mainarda, Vigarano Pieve. # 26gennaiovotoLega”, shkruan ai në postimin e plotë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010118961334229
array(1) { ["section"]=> string(121) "surprizohet-ministri-matteo-salvini-publikon-pamje-te-tortes-madheshtore-faleminderit-per-mbremjen-e-mrekullueshme-191271" }