Surprizohet në mes të Frankfurtit, ja me kë e festoi ditëlindjen Eli Fara

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:55 22-05-2019 Surprizohet në mes të Frankfurtit, ja me kë e festoi ditëlindjen Eli Fara

Ndryshe nga herët e tjera, kjo ditë e veçantë e ka gjetur Elin në Frankfurt të Gjermanisë.

Nga disa postimeve në rrjetet sociale duket se këngëtarja ka festuar 52-vjetorin në një darkë private me miq dhe familjarë.

Ajo çka vihet re nga postimet është se teksa një djalë e ka surprizuar Elin dhe i ka sjell tortën e ditëlindjes, të gjithë të pranishmit kanë kënduar këngën për të.

'Frankfurt, gëzuar ditëlindjen për mua. Kohë me familjen', ka shkruar Eli pranë videos.

Screenshot_6.jpg

Screenshot_5.jpg

Screenshot_7.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028175830841064
array(1) { ["section"]=> string(79) "surprizohet-ne-mes-te-frankfurtit-ja-me-ke-e-festoi-ditelindjen-eli-fara-165298" }