Surprizojnë Ledri Vula dhe Flori Mumajesi, publikojnë këngën e dytë brenda pak orësh

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:08 08-07-2016

Ledri Vula dhe Flori Mumajesi kanë surprizuar fansat e tyre mbrëmjen e sotme pasi kanë publikuar dy këngë brenda pak orësh. Fillimisht u publikua videoklipi i “Beautiful” dhe pas disa orësh dy këngëtarët kanë publikuar “Nuk ma la”.

Duhet thënë se subjekti i të dyja këngëve është shumë i ndryshëm. 

Lexo edhe: Publikohet kënga e parë e Flori Mumajesit dhe Ledri Vulës

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.05302906036377
array(1) { ["section"]=> string(89) "surprizojne-ledri-vula-dhe-flori-mumajesi-publikojne-kengen-e-dyte-brenda-pak-oresh-45984" }