Surprizon Elia Zaharia dhe Ardit Gjebrea, ngrenë në këmbë publikun

Publikuar tek: barometri, më 08:33 08-12-2016 Surprizon Elia Zaharia dhe Ardit Gjebrea, ngrenë në këmbë publikun

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.066181182861328
array(1) { ["section"]=> string(71) "surprizon-elia-zaharia-dhe-ardit-gjebrea-ngrene-ne-kembe-publikun-61957" }