Surprizon Flori Mumajesi, i shfaq ‘DASHURINË’ Arilena Arës: Doja (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:25 19-11-2019 Surprizon Flori Mumajesi, i shfaq ‘DASHURINË’ Arilena Arës: Doja (VIDEO)

Këngëtari i njohur Flori Mumajesi ka vendosur të mos ndalet.

Pak kohë më parë ai publikoi videoklipin më të ri ‘Të dua’. Ndërkohë paralajmëroi edhe lancimin e këngës ‘Mbaroj’.

Mirëpo duket se Flori ka dalë nga ‘planet’ dhe ka publikuar pak më parë një bashkëpunim me Arilena Arën.

E veçantë e këngës me titull ‘Doja’ është se Mumajesi nuk shfaqet si kantautor por këndon një material të kopmozitorit Darko Dimitrov dhe tektsshkruesit Lindon Berisha.

Ndonëse kanë kaluar vetëm pak minuta nga publikimi, komentet ndaj ‘Doja’ kanë qenë mbresëlënëse.

 

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0076510906219482
array(1) { ["section"]=> string(73) "surprizon-flori-mumajesi-i-shfaq-dashurine-arilena-ares-doja-video-186473" }