Surprizon Monika Kryemadhi, zbulon ‘sekretin’ ku e njohu Ilir Metën (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:47 04-05-2017 Surprizon Monika Kryemadhi, zbulon ‘sekretin’ ku e njohu Ilir Metën (FOTO)

 Nënkryetarja e LSI-së  ka preferuar të dal pak nga situata politike dhe të postoj një foto nga natyra.

Të gjithë jemi kurioz se ku është njohur një nga çiftet më të përfolura të politikës, sot Presidenti dhe zonja e Parë e Shtetit.  

“Nën një portokalle të njoha unë ty”, shkruan Kryemadhi teksa ka publikuar foton nën hijen e portokallit.

Dje në Konventën e LSI-së, Kryemadhi bëri një deklaratë befasuese për Metën, “Iu them të gjithëve ju, edhe më skeptikëve, që unë jam e nderuar të jem sikundër parashikohet në ceremonial Zonja e Parë, më shumë se aq jam ndier dhe ndihem e nderuar që jam zonja e Ilir Metës. Unë jam ndier zonjë shumë e shumë vite më parë, që atëherë kur së bashku me Ilir Metën nisëm rrugëtimin tonë politik”. 

Shpeshherë Meta dhe Kryemadhi janë shfaqur të dashuruar në publik, dhe të parezervuar në deklaratat për njëri-tjetrin.

 

18336562_125346588016507_394795839_n_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0085630416870117
array(1) { ["section"]=> string(75) "surprizon-monika-kryemadhi-zbulon-sekretin-ku-e-njohu-ilir-meten-foto-77453" }