Surprizon moti, mësoni kur do të nisin reshjet e shiut

Publikuar tek: aktualitet, më 08:05 19-02-2020 Surprizon moti, mësoni kur do të nisin reshjet e shiut

Ditën e sotme, moti do të ketë surpriza.

Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit, priten reshje të dobëta kryesisht gjatë pasdites.

TEMPERATURAT

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:
në bregdet: 6 / 14 °C
në vendet e ulëta: 5 / 16 °C
në vendet malore: 2 / 11 °C


ERA

Era pritet të fryjë e lehtë.

86840841_1601122710041569_405830497726365696_o.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0065159797668457
array(1) { ["section"]=> string(60) "surprizon-moti-mesoni-kur-do-te-nisin-reshjet-e-shiut-195705" }