Surprizon Robert Berisha: Edhe pse i ndarë, jetoj me Norën dhe vajzën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:13 14-11-2019 Surprizon Robert Berisha: Edhe pse i ndarë, jetoj me Norën dhe vajzën

Mbrëmjen e kaluar, Robert Berisha ishte i ftuar në 'Glamour Zone', ku foli ndër të tjera edhe për ndarjen me Nora Istrefin.

Roberti sqaroi se ka një dallim mes termave 'të ndarë' dhe 's’jemi bashkë', duke treguar se për të dhe Norën është kjo e fundit.

E pyetur nga moderatorja se me kë po jeton tani, ai i surprizoi të gjithë me përgjigjen e tij.

Roberti rrëfeu se megjithëse janë të ndarë, jetojnë aq afër sa herë pas here qëndron edhe me Norën dhe të bijën.

'Roberti jeton edhe vetëm, edhe me Norën dhe gocën. Ajo është e vogël 4-vjeçe. Prishtina është e vogël, jetojmë edhe afër, kështu që, pak aty, e pak aty! Edhe po mos të ishte vajza, mendoj qe çdo çift që ka probleme, ka pauza, ndamje, nuk do me thënë të mos flasësh. Mbi të gjitha, ne do të jemi gjithmonë prindërit e Renee-së', tregoi Roberti.

noraa.jpg

13244632_561345634026430_4402959993152157295_n-600x600.jpg

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.038702964782715
array(1) { ["section"]=> string(74) "surprizon-robert-berisha-edhe-pse-i-ndare-jetoj-me-noren-dhe-vajzen-185885" }