Surprizon sërish moti, mësoni si do të jetë dita nesër

Publikuar tek: aktualitet, më 22:53 16-07-2019 Surprizon sërish moti, mësoni si do të jetë dita nesër

Ndryshe nga dita e sotme, nesër nuk priten reshje.

Sipas asaj që parashikon IGJEUM, temperaturat do të zbresin deri në 12 gradë Celsius në vendet malore, ndërsa maksimalja do të jetë deri në 31 gradë.

TEMPERATURAT

Nesër (e mërkurë, dt.17) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 20 / 28 °C

në vendet e ulëta: 17 / 31 °C

në vendet malore: 12 / 20 °C

ERA

Nesër (e mërkurë, dt.17) era pritet të fryjë mesatare dhe e fortë gjatë ditës së sotme veçanërisht në qarqet veriore dhe gjatë ditës së nesërme edhe në qarqet bregdetare dhe jugore.

67132033_1395649553922220_7166749375484395520_o.jpg

 

 

 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0093739032745361
array(1) { ["section"]=> string(60) "surprizon-serish-moti-mesoni-si-do-te-jete-dita-neser-172434" }