Surprizon Xhemi Shehu, pas shumë vitesh bën ndryshimin e papritur në ‘look’ (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:24 17-11-2019 Surprizon Xhemi Shehu, pas shumë vitesh bën ndryshimin e papritur në ‘look’ (FOTO)

Xhemi Shehu është një ndër moderatoret më të bukura shqiptare.

Edhe pse vitet kanë kaluar, ajo vazhdon të ruajë të njëjtën freski si herën e parë kur u shfaq si velinë.

Xhemi herë pas here ka bërë edhe ndryshime në ‘look’, të cilat kanë rezultuar se i shkonin shumë.

Së fundmi, moderatorja është kthyer në brune dhe i ka surprizuar të gjithë fansat.  

Ajo ka publikuar një foto në Instagram dhe ka marrë pafund komente.

Xhemi shfaqet po aq e re sa në vitet e adoleshencës, duke na kthyer pas në kohë të gjithëve.

Screenshot_10.jpg

Screenshot_11.jpg

Screenshot_13.jpg

 

 

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0075428485870361
array(1) { ["section"]=> string(84) "surprizon-xhemi-shehu-pas-shume-vitesh-ben-ndryshimin-e-papritur-ne-look-foto-186220" }