Sylvester Stallone merr lajmin tragjik, digjet e gjallë kushërira e tij

Publikuar tek: bota, më 10:20 26-03-2019 Sylvester Stallone merr lajmin tragjik, digjet e gjallë kushërira e tij

Viktoria Kravchenko, 33-vjeç, ka humbur jetën në një aksident rrugor në Ukrainë, ku makina në të cilën ajo ishte pasagjere ka dalë jashtë rruge dhe ka shpërthyer në flakë.

33-vjeçarja  është djegur e gjallë nga flakët e shpërthimit.

Sipas videos së publikuar në gazetën the Sun, makina BMË X6 ishte me shpejtësi të madhe dhe u përplas me një makinë të parkuar. Vajza 33-vjeçare është kushërira e e aktorit Sylvester Stallone dhe vajza e biznesmenit Valery Kravchenko.

Shoferi i makinës Shamil Gajdzhiev, 22-vjeç, humbi jetën po ashtu.

Aksidenti u filmua nga kamerat rrugore dhe u publikua nga policia vendase për identifikimin e viktimave.

55620985_584128268734833_295963013796593664_n.png

NINTCHDBPICT000478476127.jpgNINTCHDBPICT000478476059.jpg55914220_612856322553475_7920724557810368512_n.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011948108673096
array(1) { ["section"]=> string(77) "sylvester-stallone-merr-lajmin-tragjik-digjet-e-gjalle-kusherira-e-tij-157930" }