'Sytë janë nga ju', Olta Xhaçka uron e para presidentin Joe Biden dhe Kamala Harris

Publikuar tek: aktualitet, më 18:18 20-01-2021 'Sytë janë nga ju', Olta Xhaçka uron e para presidentin Joe Biden dhe Kamala Harris Joe Biden

Ministrja për Evropën dhe Punët e Jashtme, Olta Xhaçka ka qënë e para zyrtare shqiptare që ka uruar presidentin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden për marrjen e detyrës.  

Në një status në rrjetet sociale, Xhaçka shkruan se tashmë gjithë sytë e botës janë drejt SHBA-së.

Xhaçka ka uruar për detyrën e re dhe zëvendësen e Biden, Kamala Harris.

“Urimet më të mira për Presidentin e Amerikës Joe Biden dhe Zëvëndësespresidenten Kamala Harris. Sytë e gjithë botës janë tek ju!”- shkruan Xhaçka. 

Xhaçka.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 21 janari/ Policia e Tiranës kërkon rifillimin e hetimeve
Presidenti Ilir Meta uron Joe Biden: Marrëdhëniet tona do të zhvillohen më tej, do vijojmë të mbështetemi tek SHBA »
Article Logic
Execution time: 0.0086979866027832
array(1) { ["section"]=> string(87) "syte-jane-nga-ju-olta-xhacka-uron-e-para-presidentin-joe-biden-dhe-kamala-harris-235742" }