Sytë zemra: Festat kanë trokitur në shtëpinë e Elitës, Gjikos dhe Zërit, familja sjell kartolinën më të bukur për festa

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:11 05-12-2019 Sytë zemra: Festat kanë trokitur në shtëpinë e Elitës, Gjikos dhe Zërit, familja sjell kartolinën më të bukur për festa

Atmosfera e festave ka trokitur në familjen e Elitës, Gjikos dhe vogëlushit Zëri.

Zëri  feston për herë të parë festat e fundvitit dhe prindërit e tij kanë menduar që këto momente t'i përjetësojnë përmes nje videoje që sjell atmosferën e vërtetë të festave.

Ata duken kaq bukur, por me siguri ai që ka rrëmbyer zemrat e të gjithëve, është Zëri.

Momentet e tyre të lumtura Elita i ka ndarë edhe me fansat në Instagram, ku shkruan:

'Zot faleminderit per @gjikotheflyboy dhe Zërin tim qe jane jeta ime , ata te cilet sigurohen qe cdo cep i zemres time te mbushet plot dashuri aq shume sa te me buzqesh dhe shpirti nga lumturia. Te dua burri im qe ndonjehere per te me bere qefin del edhe jasht kornizave tua dhe te dua Zeri im qe na dha kuptimin e jetes♥️ je bota e nanes dhe babit (⭐️???????) Faleminderit @rezartashkurta dhe @heracompany_prishtine qe permes ksaj video ne ne te ardhmen mund te ja tregojm Zerit vitin e pare te festave te tij ne menyren me te mire te mundshme . Jeni te jashtzakonshem dhe shume profesional na keni bo mu ndi sikur te ishim ne shtepine tone ♥️.
Faleminderit @sellmakasumoviq @kacilleshi qe gjithmone kujdesni per mua qe me u dok gjithmone bukur qe plot 10 vite ? #myforeverteam'.

View this post on Instagram

Zot faleminderit per @gjikotheflyboy dhe Zeri tim qe jane jeta ime , ata te cilet sigurohen qe cdo cep i zemres time te mbushet plot dashuri aq shume sa te me buzqesh dhe shpirti nga lumturia. Te dua burri im qe ndonjehere per te me bere qefin del edhe jasht kornizave tua dhe te dua Zeri im qe na dha kuptimin e jetes♥️ je bota e nanes dhe babit (⭐️???????) Faleminderit @rezartashkurta dhe @heracompany_prishtine qe permes ksaj video ne ne te ardhmen mund te ja tregojm Zerit vitin e pare te festave te tij ne menyren me te mire te mundshme . Jeni te jashtzakonshem dhe shume profesional na keni bo mu ndi sikur te ishim ne shtepine tone ♥️. Faleminderit @sellmakasumoviq @kacilleshi qe gjithmone kujdesni per mua qe me u dok gjithmone bukur qe plot 10 vite ? #myforeverteam

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025997877120972
array(1) { ["section"]=> string(123) "syte-zemra-festat-kane-trokitur-ne-shtepine-e-elites-gjikos-dhe-zerit-familja-sjell-kartolinen-me-te-bukur-per-festa-188518" }