Sytë zemra! Kartolina më e bukur e fundvitit vjen nga Xhensila, Besi dhe Ajka (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:14 22-11-2019 Sytë zemra! Kartolina më e bukur e fundvitit vjen nga Xhensila, Besi dhe Ajka (VIDEO) Besi, Xhensila dhe Ajka

Atmosfera e festave të fundivitit ka mbërritur në familjen e Besit, Xhensilës dhe të voglës, Ajka.

Këngëtarja ka postuar një video në profilin e saj në Instagram, ku çifti i veshur me pizhama, luan me Ajkën e vogël poshtë pemës së Vitit të Ri.

Videoklipi i realizuar nga Rezarta Shkurta ka gjithçka duhet për festa. Lumturi, të qëshura, argëtim dhe pafund dashuri.

Ata duken kaq bukur, por më e bukur duket Ajka e vogël !

‘Zoti im, sa mirenjohes te jemi. Ne fund te dites, gjithcka cfar njeriu kalon, sukses apo deshtim, paqen e vertete dhe lumturine e vertete e gjen tek familja. Ky eshte bekimi me i madh. Ajka me e shtrenjta jone, do te jepnim boten nese do mundeshim per ty. Rezarta Shkurta do te jemi mirnjohes gjithmon, na ke pasuruar kujtimet, i ke perjetesuar pergjithmon, faleminderit artiste.
#kallakuFamily’, shkruan Xhensila bashkangjitur videos.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0078010559082031
array(1) { ["section"]=> string(88) "syte-zemra-kartolina-me-e-bukur-e-fundvitit-vjen-nga-xhensila-besi-dhe-ajka-video-186819" }