Vjollca Hoxha super e lumtur krahë kryebashkiakut Veliaj, pronarja e ‘’Top Channel’’ qesh fort dhe Ajola Xoxa i kap shpejt

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:12 25-06-2016 Vjollca Hoxha super e lumtur krahë kryebashkiakut Veliaj, pronarja e ‘’Top Channel’’ qesh fort dhe Ajola Xoxa i kap shpejt

Vjollca Hoxha super e lumtur krahë kryebashkiakut Veliaj, pronarja e ‘’Top Channel’’ qesh fort dhe Ajola Xoxa s’heziton t’i fotografojë shpejt.

Me sa duket biznesmenia e fuqishme është krejt e qetë nga shumë e shumë masa drastike që ka marrë në televizionin e saj, ku ka prerë rrogat e aktorëve të ‘’Portokalli’’-së dhe pret të heqë nga transmetimi një sërë emisionesh.

Ajo po gëzon frutin e një pune nga dhëndrri i saj Ledion Liço dhe ekipi i tij në ‘’Top Awards’’, duke zgjedhur të qëndrojë pranë kryebashkiakut të Tiranës dhe të shoqes së tij Ajola Xoxa.

Pronarja e ‘’Top Channel’’ duket super e qetë pas shumë e shumë masave drastike në televizionin e saj, ku pritet të shkrijë disa emisione. Masa që janë kundërshtuar në heshtje nga protagonistët e programeve të hershme, që kur televizionin e drejtonte i ndjeri Dritan Hoxha. Dje ka menduar të shijojë frutet e punës së dhëndrrit të saj Ledion Liço, kuptohet pranë pushtetit…

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093679428100586
array(1) { ["section"]=> string(7) "t-44546" }