‘T’ia dish për nder atij që ta ka zhvilluar b*thën’, Enca lë pa fjalë fansin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:12 27-05-2019 ‘T’ia dish për nder atij që ta ka zhvilluar b*thën’, Enca lë pa fjalë fansin

Enca është një ndër këngëtaret më të ndjekura në rrjetet sociale dhe është mjaft aktive në Instagram ku publikon vazhdimisht foto.

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia tërheq shpeshherë vëmendjen me fotot dhe videot tejet provokuese në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo ka publikuar një foto ku ka pozuar me shpinë, e veshur e gjitha me rozë.

Mirëpo fansat e saj mesa duket nuk e kanë pritur mirë dhe njëri prej tyre i ka shkruar: 'T’ia dish për nder atij që ta ka zhvilluar bythën'.

Nuk ka munguar as përgjigja e Encës, e cila menjeherë i është kthyer ndjekësit.

'Më dha një goditje në sistemin nervor ky koment', shkruan këngëtarja me ironi.

Screenshot_6.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.044533014297485
array(1) { ["section"]=> string(80) "t-ia-dish-per-nder-atij-qe-ta-ka-zhvilluar-b-then-enca-le-pa-fjale-fansin-165899" }