“Ta marr atë portofol e ta fus në gojë”, sfida për kryebashkiakun e Lushnjes. Shpërthen rrjeti...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:36 15-04-2016 “Ta marr atë portofol e ta fus në gojë”, sfida për kryebashkiakun e Lushnjes. Shpërthen rrjeti...

Një sfidë e re ka shpërthyer në rrjetet sociale pas videos së kryebashkiakut të Lushnjes Fatos Tushe i cili dëgjohej teksa i drejtohej një gruaje me fjalët “Ta marr atë portofol e ta fus në gojë”. Një gjë e tillë ka ngjallur indinjatë në rrjetet sociale dhe përdoruesit e rrjetit kanë nisur sfidën “Ice bucket style”.

"Ta marr ate portofol e ta fus ne goje". cit. kryetari.
Ja ta plotesuam deshiren❤

Pas idesë gjeniale të Alion Çaçi, Eljan Tanini, Ervin Goci, Andi Tepelena, ju shpall kandidatë që ta bëjmë realitet ëndrrën e kryebashkiakut të Lushnjës. Bëni një foto me portofol në gojë dhe shpallni kandidatë të tjerë për ta vazhduar në foton tuaj (Ice bucket style)‪#‎PerKryebashkiaket‪#‎PerBashkineLushnje#NjeriuPerEndrratENjeKryetari Rron.

Kush dëshiron mund të kandidojë shokë në komenteMegi HodoKlaudio Xubi XarretaStella SallakuJonida AlickolliGënti MingaMarinela BundoAnta MuçakuSuada Daci”, shkruan Fatma Haxhialiu duke postuar edhe fotografinë e saj sfiduese.

ice.jpg

ice1.jpg

rr.jpg

ice2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032934188842773
array(1) { ["section"]=> string(96) "ta-marr-ate-portofol-e-ta-fus-ne-goje-sfida-per-kryebashkiakun-e-lushnjes-shperthen-rrjeti-37770" }