'Ta mora telefonin ta bëra copash', moderatori shqiptar nxehet në mes të emisionit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:52 04-06-2020 'Ta mora telefonin ta bëra copash', moderatori shqiptar nxehet në mes të emisionit

Moderatori Ermal Peçi ka qenë i ftuar në emisionin "Glamour zone", në drejtimin e Ester Bylykut.

Ndërkohë që po zhvillohej intervista ka ndodhur edhe një moment që ka tërhequr vëmendjen e shikuesve.

 Moderatorja po shihte në telefon, teksa Ermali po i përgjigjej pyetjeve të saj. Ky moment nuk i pëlqeu këtij të fundit, i cili i nxehur i kërkoi Esterit ta shihte në sy kur fliste.

Me humor, Ermali tha se do ia merrte telefonin moderatores dhe do ia bënte copash

“Unë i kam shumë qejf që njerëzit të më shohin në sy, dhe do ta marr atë telefonin e do ta bej copash Ester Bylyku. Se na ke futur në një dhomë të errët këtu…”, tha Ermali duke shkaktuar mjaft humor.

Screenshot_17.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097529888153076
array(1) { ["section"]=> string(86) "ta-mora-telefonin-ta-bera-copash-moderatori-shqiptar-nxehet-ne-mes-te-emisionit-209065" }