Tabaku publikon videon nga premtimet e Ramës: Askush nuk pret më asgjë nga ky sharlatan i pacipë

Publikuar tek: politike, më 17:00 29-09-2020 Tabaku publikon videon nga premtimet e Ramës: Askush nuk pret më asgjë nga ky sharlatan i pacipë Tabaku - Rama

Ish-deputetja e Partisë Demokratike Jorida Tabaku, ka publikuar një video me sekuenca të shkëputura nga premtimet e Ramës në lidhje me 'Planin Kombëtar të Rimëkëmbjes Ekonomike.

Tabaku thotë se kryeministri vijon të gënjejë pasi nuk ka asnjë plan gati. Sipas Tabakut, askush nuk pret më nga Rama, pasi ai bën vetëm premtime boshe dhe korrupsion.

Statusi i Tabakut

Kolona e gënjeshtrave dhe mashtrimeve vijon!
E frikshme se si një kryeministër shpik një program dhe e pagëzon si “Plani Kombëtar i Rimëkëmbjes Ekonomike” vetëm për ta instrumentalizuar si gënjeshtrën e radhës.
Askush nuk pret më asgjë nga ky sharlatan i pacipë që nuk kursen askënd, në shërbim të oborrit të tij, mbjellë me gënjeshtra, premtime boshe dhe korrupsion.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012794971466064
array(1) { ["section"]=> string(102) "tabaku-publikon-videon-nga-premtimet-e-rames-askush-nuk-pret-me-asgje-nga-ky-sharlatan-i-pacipe-222130" }