Tahiri me lot dhe zë të dredhur flet në Opinion: Ndjesë, më së pari tim biri

Publikuar tek: barometri, më 07:06 20-10-2017 Tahiri me lot dhe zë të dredhur flet në Opinion: Ndjesë, më së pari tim biri

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0088779926300049
array(1) { ["section"]=> string(80) "tahiri-me-lot-dhe-ze-te-dredhur-flet-ne-opinion-ndjese-me-se-pari-tim-biri-96540" }