TAHIRI/ Pas 7 orësh seancë, gazetarit i ‘humb durimi’ dhe pyet ish-ministrin: Kush ua bën këtë or vlla, na fol iher tamom

Publikuar tek: bomb-video, më 12:22 11-09-2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0079100131988525
array(1) { ["section"]=> string(122) "tahiri-pas-7-oresh-seance-gazetarit-i-humb-durimi-dhe-pyet-ish-ministrin-kush-ua-ben-kete-or-vlla-na-fol-iher-tamom-178059" }