Takimi i Bashës me Metën, ironizon Spiropali: Lulzim aman ndërro pllakën e gramafonit, bashkë me Baba Xhikën harroje...

Publikuar tek: aktualitet, më 13:04 16-07-2019 Takimi i Bashës me Metën, ironizon Spiropali: Lulzim aman ndërro pllakën e gramafonit, bashkë me Baba Xhikën harroje...

Ministrja për Marrëdhëniet me Parlamentin Elisa Spiropali, ka reaguar pas takimit të sotëm mes Bashës dhe Metës.

Me ironi përmes një postimi në twitter, Spiropali i kërkon Bashës sipas saj të ndërrojë pllakën e gramafonit.

Teska ky i fundit u shpreh se me presidentin diskutoi për 13 tetorin, Spiropali nuk kursen ironinë.

"Lulzim aman ndërro pllakën e gramafonit se s’dëgjohet më as ajo kënga monotone, po veç gërvishtjet e pllakës! Ndërroje atë dreq pllake dhe harroje 30 qershorin bashkë me Baba Xhiken se po të ikën edhe qershori 2021", shkruan ajo.

spiropali.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010196924209595
array(1) { ["section"]=> string(120) "takimi-i-bashes-me-meten-ironizon-spiropali-lulzim-aman-nderro-pllaken-e-gramafonit-bashke-me-baba-xhiken-harroje-172372" }