Takimi i çiftit të moshuar në aeroport, një provë se dashuria e vërtetë ekziston (Video)

Publikuar tek: aktualitet, më 16:05 13-09-2015

Dashuria midis “Vip”-ave mund të jetë thjesht “show” ndërsa dashuria te njerëzit e thjeshtë ka marë një formë krejtësisht të re, “lule” në Facebook, “smiley” në Viber dhe “zemra” në WhatsApp.

Por ky çift të moshuarish, të filmuar në mënyrë sekrete nga një pasagjer që ndodhej rastësisht në aeroport, na kujton se dashuria e vërtetë ekziston.

Në këtë video mjaft prekëse duket një burrë i moshuar që pret në portat dalëse të aeroportit të Irlandës me një buqetë lule në dorë, bashkëshorten e tij. Diçka që nuk e shohim përditë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Berisha për vizitën historike të John Kerryt në Shqipëri: Një mbështetje e madhe për ne
Lagjja 11 e Durrësit, fati i ndryshëm i zbulimeve arkeologjike (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.01307487487793
array(1) { ["section"]=> string(91) "takimi-i-ciftit-te-moshuar-ne-aeroport-nje-prove-se-dashuria-e-vertete-ekziston-video-20668" }