Takimi i dashurisë nuk shkon siç duhet në emisionin kosovar, dy të rinjtë sulmohen nga qentë (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:09 20-01-2021 Takimi i dashurisë nuk shkon siç duhet në emisionin kosovar, dy të rinjtë sulmohen nga qentë (VIDEO) Nga emisioni ne Kosove

Konkurentët e emisionit “It’s my Love” në Kosovës, Bajrami dhe Erza, kanë dalë dje në një takim, i cili nuk ka shkaur dhe aq mirë.

Fillimisht Bajrami i kërkoi falje Erzës për vonesën për shkak se kjo e fundit kishte pritur një orë e gjysmë, dhe më pas të dy ulen pranë njëri-tjetrit dhe bisedojnë. Teksa flasin, dy qenë u afrohen afër dhe njëri nga ta i sulmon.

Erza largohet me vrap, ndërsa Bajrami luan me qenin, i cili për pak sa nuk e kafshon në në këmbë.

VIDEO:

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Humb jetën nga mbidoza djali i supermodeles dhe miliarderit të njohur, ishte vetëm 24 vjeç
»
Article Logic
Execution time: 0.011742830276489
array(1) { ["section"]=> string(104) "takimi-i-dashurise-nuk-shkon-sic-duhet-ne-emisionin-kosovar-dy-te-rinjte-sulmohen-nga-qente-video-235675" }