Takimi i papritur, Vlahutin i shkon në zyrë Xhafajt, çfarë u diskutua kokë më kokë

Publikuar tek: politike, më 11:54 09-02-2018 Takimi i papritur, Vlahutin i shkon në zyrë Xhafajt, çfarë u diskutua kokë më kokë

Ambasadorja e BE në Tiranë Romana Vlahutin ka zhvilluar një takim më ministrin e Brendshëm Fatmir Xhafaj.

Mësohet se ambasadorja i ka shkuar në zyrë ministrit Xhafaj, në Ministrinë e Brendshme.

Ky takim vjen pas operacioneve të fundit të realizuar në Shkodër dhe Elbasan. Ndërsa ende nuk është bërë e ditur se çfarë u diskutua mes personaliteteve.

Vijon...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010428905487061
array(1) { ["section"]=> string(87) "takimi-i-papritur-vlahutin-i-shkon-ne-zyre-xhafajt-cfare-u-diskutua-koke-me-koke-109696" }