Takimi i përjavshëm me Metën, Rama 1 orë në Kryesinë e Kuvendit

Publikuar tek: politike, më 11:24 27-01-2016 Takimi i përjavshëm me Metën, Rama 1 orë në Kryesinë e Kuvendit

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka zhvilluar një takim me Ilir Metën në Kryesinë e Kuvendit, një ditë para seancës plenare. Takimi ka zgjatur rreth 1 orë dhe ashtu siç pritej nuk ka pasur asnjë deklaratë prej tyre.

Dy krerët e mazhorancës e kanë kthyer në traditë tashmë takimin ditën e mërkurë, për të diskutuar lidhur me ecurinë e koalicionit dhe qeverisë.

Rama i ka konsideruar shpesh herë këto takime si krejt normale që nevojiten për të dakortësuar qendrimet për çështje të rëndësishme. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093569755554199
array(1) { ["section"]=> string(68) "takimi-i-perjavshem-me-meten-rama-1-ore-ne-kryesine-e-kuvendit-31043" }