Takimi i përjavshëm, Rama shkon te Meta

Publikuar tek: politike, më 10:20 17-02-2016 Takimi i përjavshëm, Rama shkon te Meta

Kryeministri Edi Rama ka përshkuar edhe këtë mëngjes rrugën nga Kryeministria drejt Kryesisë së Kuvendit, për tu takuar me Ilir Metën.

Takimi i përjavshëm i dy krerëve të qeverisë mbahet në ambientet e Kuvendit, ku diskutohet për zhvillimet më të fundit politike, lëvizjet në qeveri dhe progresin e reformave kryesore.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.053641080856323
array(1) { ["section"]=> string(44) "takimi-i-perjavshem-rama-shkon-te-meta-32795" }