Takimi i përzemërt që s’vumë re: Në fushatë e sulmoi, sot biznesmeni iu hodh në qafë Dukës (FOTO)

Publikuar tek: sport, më 20:48 07-02-2018 Takimi i përzemërt që s’vumë re: Në fushatë e sulmoi, sot biznesmeni iu hodh në qafë Dukës (FOTO)

Biznesmeni Sinan Idrizi, njëherazi president i Flamurtarit është fotografuar duke përqafuar Armando Dukën, pas fitores së mandatit të pestë. 

Më herët, Idrizi e ka sulmuar shpesh në media, madje dorëzoi dhe një padi ndaj tij.

Pak minuta para fillimit të ndeshjes Flamurtari-Kamza, Sinan Idrizi duke folur për "supersport" lëshoi akuza të forta ndaj Armando Dukës.

Mesa duket, Idrizi ka hedhur pas krahëve çfarë ndodhi më parë, dhe e ka uruar Dukën për fitoren me një përqafim, duke lënë të kuptohet që çdo gjë mund të ketë qenë për efekt fushate. 

27947152_1584506238311364_2086050247_o.jpg

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020636081695557
array(1) { ["section"]=> string(100) "takimi-i-perzemert-qe-s-vume-re-ne-fushate-e-sulmoi-sot-biznesmeni-iu-hodh-ne-qafe-dukes-foto-109500" }