Takimi me Panuçin, a do kthehet në kombëtare Taulant Xhaka? Vjen reagimi i lojtarit

Publikuar tek: sport, më 18:36 31-07-2017 Takimi me Panuçin, a do kthehet në kombëtare Taulant Xhaka? Vjen reagimi i lojtarit

Ditën e djeshme mediat sportive në vend raportuan për një takim në Zvicër mes trajnerit të kombëtares Kristian Panuçi dhe lojtarit të Basel, Taulant Xhaka.

Menjëherë pas këtij takimi ka reaguar në rrjetet sociale Xhaka, duke thënë se pas takimit me Panuçin ai është i gatshëm të rikthehet në kombëtare. Vlen të kujtojmë se Xhaka ishte larguar nga kombëtarja duke deklaruar se për sa kohë ai do të qëndronte në kombëtaren shqiptare Xhani De Biazi, ai nuk do të pranonte më ftesën e grumbullimit me kuq e zinjtë.

Më poshtë reagimi i plotë i Taulant Xhakës:

Screenshot_10.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.34972620010376
array(1) { ["section"]=> string(87) "takimi-me-panucin-a-do-kthehet-ne-kombetare-taulant-xhaka-vjen-reagimi-i-lojtarit-87917" }