Takimi Rama-Basha, deputeti socialist poston imazh me armë zjarri: Shpresoj në një marrëveshje “pa nder”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:13 03-05-2017 Takimi Rama-Basha, deputeti socialist poston imazh me armë zjarri: Shpresoj në një marrëveshje “pa nder”

Ish-kryeministri dhe deputeti socialist Pandeli Majko pak para takimit të shumëpritur Rana-Basha uron ndjekësit e tij në facebook me mesazhin se do jetë më mirë një marrëveshje pa “pa nder”, se sa në një konflikt të “moralshëm”.

Ndërkohë, Majko e shoqëron statusin e tij edhe me imazhin e një kallashnikovi dhe plumbash, si një mesazh që siç e cilëson nga një shfaqje groteske të trimërisë si frikë dhe frikës si trimëri.

“Kriza politike që po ndodh aktualisht duket të jetë ndër më të ultat që ka ndodhur në Shqipëri. Ajo po shoqërohet nga shfaqje groteske të trimërisë si frikë dhe frikës si trimëri… Shpresoj në një marrëveshje “pa nder” se sa në një konflikt të “moralshëm”! Mirëmëngjes!”, shkruan Majko.

 majko.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026933908462524
array(1) { ["section"]=> string(106) "takimi-rama-basha-deputeti-socialist-poston-imazh-me-arme-zjarri-shpresoj-ne-nje-marreveshje-pa-nder-77277" }