Takoi gazetarin e infektuar me Covid-19, del përgjigja për Zoran Zaev

Publikuar tek: rajon, më 19:28 10-04-2020 Takoi gazetarin e infektuar me Covid-19, del përgjigja për Zoran Zaev Zoran Zaev

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev ka rezultuar negativ në testin për koronavirus.

Zaev dhe Hristijan Mickoski kryetari i VMRO-DPMNE-së prej dy ditësh qëndruan në izolim pasi ishin intervistuar nga një gazetar që rezultoi pozitiv me Covid-19.

Gazetari që kishte intervistuar dy liderët gjatë javës së kaluar, është shtruar në Spitalin “ 8 Shtatori” në Shkup dhe sipas informacioneve gjendja e tij është stabile.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0093870162963867
array(1) { ["section"]=> string(75) "takoi-gazetarin-e-infektuar-me-covid-19-del-pergjigja-per-zoran-zaev-202146" }