Taksa në Rrugën e Kombit, Dritan Demiraj rrëfen çfarë ndodhi në SHBA: Udhëtova 1072 km pa para, zoti e bekoftë…

Publikuar tek: aktualitet, më 07:28 03-04-2018 Taksa në Rrugën e Kombit, Dritan Demiraj rrëfen çfarë ndodhi në SHBA: Udhëtova 1072 km pa para, zoti e bekoftë… Dritan Demiraj

Ish-ministri i Brendshëm Dritan Demiraj ka reaguar nëpërmjet një statusi në facebook, në lidhje me taksën në Rrugën e Kombit.

Demiraj rrëfen se ka udhëtuar 1072 km në SHBA dhe nuk ka paguar asnjë lek.  Ndërkohë e përmbyll statusin e tij duke bekuar Amerikën dhe njerëzit shqiptarë.

Statusi i plotë:

U nisa sot nga Troy, Michigan per Miami, Florida dhe deri tek hoteli ku po pushoj sonte ne Atlanta, Georgia bera 1072 km ne nje super autostrade e gjitha e re dhe nuk pagova asnje qindarke. 
God bless America and Albanian people.
DD, Ph.D.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E rëndë në Elbasan, PËRMBYSET makina (FOTO)
Vazhdojnë përplasjet, Rusia akuza Britanisë »
Article Logic
Execution time: 0.0089161396026611
array(1) { ["section"]=> string(106) "taksa-ne-rrugen-e-kombit-dritan-demiraj-rrefen-cfare-ndodhi-ne-shba-udhetova-1072-km-zoti-e-bekofte-115479" }