Taksa në Rrugën e Kombit, revoltohen shoferët: Turp! Ndan shqiptarët (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 18:46 25-03-2018 Taksa në Rrugën e Kombit, revoltohen shoferët: Turp! Ndan shqiptarët (VIDEO)

Dhjetra shoferë që kalojnë në Rrugën e Kombit kanë shprehur revoltën pas vendimit për vendosjen e taksës për mirëmbajtjen e kësaj rruge.

Qytetarë nga të dyja anët e kufirit shprehen se çmimi është tepër i lartë dhe e quajnë turp e ndarje të shqiptarëve këtë taksë. Por ka dhe nga ata që shprehen se tarifa është e përballueshme në krahasim me vendet e tjera të BE-së.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Hakmarrja për vëllain: 37-vjeçari dy plumba pronarit të lokalit në Tiranë, pasi…
Shpërthen në flakë makina në ecje (FOTOT) »
Article Logic
Execution time: 0.012004852294922
array(1) { ["section"]=> string(78) "taksa-ne-rrugen-e-kombit-revoltohen-shoferet-turp-ndan-shqiptaret-video-114517" }