Taksat dhe tarifat e reja të Tiranës, vendimi që ka kaluar në Këshillin Bashkiak

Publikuar tek: ekonomi, më 15:41 04-01-2016 Taksat dhe tarifat e reja të Tiranës, vendimi që ka kaluar në Këshillin Bashkiak

Newbomb.al publikon sot detaje të reja lidhur me taksat dhe tarifat që janë miratuar në Këshillin Bashkiak për Tiranën.

Dje publikuam taksat për ndërtesat, tokën bujqësore, truallin dhe taksën e fjetjes, kurse sot publikojmë taksat e ndikimit në infrastrukturë për ndërtimet e reja, tarifat e pastrimit dhe largimit të mbeturinave, tarifat për zënien e hapësirave publike etj.

Shikoni tabelat në galerinë për secilën taksë dhe tarifë.

 

{gallery}taksabashkia{/gallery}

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010644912719727
array(1) { ["section"]=> string(85) "taksat-dhe-tarifat-e-reja-te-tiranes-vendimi-qe-ka-kaluar-ne-keshillin-bashkiak-29126" }