Tani këngëtarja po e beson vërtetë: Më duket se erdhën (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:21 02-12-2016 Tani këngëtarja po e beson vërtetë: Më duket se erdhën (FOTO)

Këngëtarja Rovena Dilo po ndjen atmosferën e festave që në fillim të dhjetorit. Me një veshje tepër elegante, një gotë verë të kuqe në dorë si dhe pranë zbukurimeve të fundvitit këngëtarja sjell atmosferën festive.

 “Më duket se erdhën”,-shkruan këngëtarja gati një muaj para festave, megjithatë atmosfera ndihet…

rovena_dilo.png

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0092439651489258
array(1) { ["section"]=> string(64) "tani-kengetarja-po-e-beson-vertete-me-duket-se-erdhen-foto-61398" }