Tani mund të dërgoni emoji gjigande në Messenger-in e Facebook

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:56 04-08-2016 Tani mund të dërgoni emoji gjigande në Messenger-in e Facebook

Facebook vijon të ofrojë ndryshime të herëpashershme si për Facebook dhe për Messenger që tashmë është thuajse një platformë më vete.

Së fundmi, ashtu siç mund të dërgoni një “Like” super të madhe, mund të nisni edhe çdo emoji duke e zmadhuar atë. E vetmja gjë që duhet të bëni është ta mbani shtypur ikonën dhe do fillojë të zmadhohet. Sapo ta lëshoni do të dërgohet.

Kjo risi është e ngjashme me aplikacionin e chat-it që pritet të hedhë në treg Google, Allo. Por Allo lejon zmadhimin e çdo gjëje, përfshi edhe tekstin.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.057501077651978
array(1) { ["section"]=> string(68) "tani-mund-te-dergoni-emoji-gjigande-ne-messenger-in-e-facebook-48808" }