Tanja Fajon vjen në Shqipëri dhe shfaqet në plazh me kandidatin e LSI për deputet (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:58 09-06-2017 Tanja Fajon vjen në Shqipëri dhe shfaqet në plazh me kandidatin e LSI për deputet (FOTO)

Në kohën kur “vorbulla” e politikës në Shqipëri po "zien" nga debatet dhe përplasjet mes partive pak ditë para zgjedhjeve të 25 qershorit shfaqet kryetarja e Komisionit të Integrimit, Tanja Fajon.

Ajo shihen në plazhin e Durrësit, por jo me rroba banjo. Në fakt, ajo po pi një kafe në bregdetin e plazhit bashkë me kandidatin për deputet pranë LSI në qarkun e Tiranës, Ralf Gjoni.

“Mirëmëngjes nga Durrësi me mikeshën time Tanja Fajon”, shkruan Gjoni, teksa poston foto nga momentet e takimit me Fajon në Durrës.

Nuk dihet për çfarë kanë diskutuar, por dukshëm edhe nga fotot në fokus të bisedës ka qenë fushata dhe situata politike në vend. Gjoni në dy prej fotove shfaqet me një dosje të bardhë në prehër teksa shijojnë freskinë e detit dhe kafen e mëngjesit.

19029310_1434662149932856_9021698420406180417_n.jpg

19029384_1434662143266190_8349219468310714472_n.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0088231563568115
array(1) { ["section"]=> string(92) "tanja-fajon-vjen-ne-shqiperi-dhe-shfaqet-ne-plazh-me-kandidatin-e-lsi-per-deputet-foto-81817" }