Tara e shoqëroi në altar, Blero dedikim të veçantë për vajzën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:17 23-09-2019 Tara e shoqëroi në altar, Blero dedikim të veçantë për vajzën

Këngëtari i njohur shqiptar, Blero Muharremi dhe modelja, Afrona Dika, kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në një ceremoni madhështore në Shëngjin mbrëmjen e së shtunës.

Çifti mori shumë vëmendje, mirëpo, sytë e të gjithëve shkuan tek Tara, vajza e Bleros.

Këngëtari ka publikuar së fundmi një fotografi të veçantë, kur kjo e fundit e shoqëron në altar. Për këtë moment të veçantë nuk ka munguar edhe një dedikim nga Blero.

“Kush ka çike, botën ka”, shkroi ai.

BLERO.jpg

640-0-5d88749bb9dbf-498x600.png

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.046669006347656
array(1) { ["section"]=> string(67) "tara-e-shoqeroi-ne-altar-blero-dedikim-te-vecante-per-vajzen-179474" }