"Taramelja" nis shkollën në Tiranë, Alketa i bën dedikimin e veçantë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:29 16-09-2019

Ditën e sotme të gjithë fëmijët nisën vitin e ri shkollor.

Rrjetet sociale u mbushën plot urime nga më të ndryshme, ku përveç njerëzve të thjeshtë, vëmendje morën edhe personazhet e njohur.

Alketa Vejsiu ka zgjedhur t'i uroj fëmijët me një foto ku shfaqet me Xheisonin e Piter Pan. Ajo njofton se vogëlushi është shpërngulur në kryeqytet me familjen e tij dhe kjo fal ndihmës së publikut.

Statusi i plotë:

Me kete foto dua ti uroj te gjithe femijeve nje vit shkollor fantastik! Dy shprehje ja perseris cdo dite femijeve te mi:

1.Dija eshte fuqi/ Knoëledge is Poëer!

As paraja, as fama, as pushteti, asgje nuk te jep dot autoritetin qe te jep dija!

  1. Lideret jane Lexues / Leaders are Readers

Jam lumturuar sot kur pashe mikun tim dhe mikun tuaj te vogel @xheison.bafti_official ne shkollen Mihal Grameno ne Kryeqytet! Familja e @xheison.bafti_official eshte zhvendosur ne Tirane ne shtepine e re qe ju mundesuat fale dashurise dhe zemres tuaj te madhe.

Per te gjithe ata qe me shkruajne per Piter Pan; Audicionet do te zhvillohen ne Muajin Nentor! Deri atehere do te kemi caktuar datat!

Suksese @xheison.bafti_official te gjithe shokeve te mi te vegjel tek Piter Pan 1 dhe 2, si dhe te gjithe femijeve tuaj qe uroj ti keni me jete dhe shendet! Zoti i bekofte te gjithe femijet!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027310132980347
array(1) { ["section"]=> string(72) "taramelja-nis-shkollen-ne-tirane-alketa-i-ben-dedikimin-e-vecante-178702" }