Tashmë është zyrtare, Manchester United i "rrëmben" Chelsea një nga mesfushorët më të mirë në qarkullim

Publikuar tek: sport, më 23:46 31-07-2017 Tashmë është zyrtare, Manchester United i

Muaji gusht cilësohet si më nxehti jo vetëm për temperatuart e larta, por edhe për shifrat që qarkullojnë në merkaton e futbollit.

Goditja e madhe këtë herë vjen nga Manchester United i cili ka arritur të sigurojë shërbimet e mesfushorit të Chelsea, Nemanja Matic Pas shumë kohësh negociata të gjata, marrëveshja është mundur të konkretizohet ditën e sotme dhe tashmë Matiç mund të quhet një “djall i kuq”.

Sipas asaj që raportojnë mediat britanike, serbi ka nënshkruar një kontratë tre vjeçare me “djajtë e kuq”. Plot 40 milionë paund i kushtoi klubit nga Manchesteri transferimi i Matiç në “Old Traford”.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.005565881729126
array(1) { ["section"]=> string(106) "tashme-eshte-zyrtare-manchester-united-i-rremben-chelsea-nje-nga-mesfushoret-me-te-mire-ne-qarkullim-87931" }