Tashmë nuk fshihen më, Marina dhe Geti së bashku në kinema

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:23 23-09-2015 Tashmë nuk fshihen më, Marina dhe Geti së bashku në kinema

Pas disa fotove të publikuara në media, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi e kanë kuptuar se është kot të mundohen të fshehin lidhjen e tyre.

Çifti është fotografuar së fundmi në një prej kinemave të Tiranës, në prani të shumë personave të tjerë. Të veshur thjeshtë dhe në krah të njëri-tjetrit, Marina dhe Geti konfirmojnë kështu lidhjen e tyre, për të cilën është folur gjatë gjithë verës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030236005783081
array(1) { ["section"]=> string(63) "tashme-nuk-fshihen-me-marina-dhe-geti-se-bashku-ne-kinema-21511" }