Tatimet japin tjetër njoftim me rëndësi për bizneset: Ja ku mund t’i paguani detyrimet tuaja

Publikuar tek: ekonomi, më 13:29 23-01-2018 Tatimet japin tjetër njoftim me rëndësi për bizneset: Ja ku mund t’i paguani detyrimet tuaja

Drejtoria e Tatimeve jep një njoftim tjetër të rëndësishëm për të gjithë bizneset.

Sipas kësaj drejtorie, së shpejti, tatimpaguesit do mund të shlyejnë detyrimet e tyre edhe online. Pagesat kësisoj, mund të bëhen më shpejt, më lehtë dhe në kohë.

Më poshtë keni edhe llojet e detyrimeve që mund të paguani online:

oin.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010941028594971
array(1) { ["section"]=> string(98) "tatimet-japin-tjeter-njoftim-me-rendesi-per-bizneset-ja-ku-mund-t-i-paguani-detyrimet-tuaja-107617" }