Taulant Balla kundër opozitës: Ndërmjet drekës dhe Parlamentit si gjithmonë ata zgjodhën drekën!

Publikuar tek: politike, më 17:31 04-03-2016 Taulant Balla kundër opozitës: Ndërmjet drekës dhe Parlamentit si gjithmonë ata zgjodhën drekën!

Deputeti i Partisë Socialiste, Taulant Balla ka komentuar ikjen e opozitës nga Parlamenti gjatë ditës së sotme. Balla ka thënë se ata nuk rrinë dot pa drekë, ndaj dhe u larguan sot nga Parlamenti.

“Kjo është opozita me pa drejtim dhe me pa busull në botë. Sa për bojkotin e tyre, mos u habisni, kur t'i shihni enjten tjeter ne seancë plenare. Me vrap. Sot ikën sepse ata nuk rrinë dot pa drekë. Dhe ndërmjet drekës dhe parlamentit si gjithmonë ata zgjodhën drekën”, ka shkruar në faqen e tij zyrtare në facebook Taulant Balla. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010950088500977
array(1) { ["section"]=> string(100) "taulant-balla-kunder-opozites-ndermjet-drekes-dhe-parlamentit-si-gjithmone-ata-zgjodhen-dreken-34232" }