Taulant Balla kundërpërgjigje Eduart Kaprit: Ke vënë nipin në krye të Ujësjellësit dhe baxhanakun shef kabineti

Publikuar tek: politike, më 13:15 20-02-2016 Taulant Balla kundërpërgjigje Eduart Kaprit: Ke vënë nipin në krye të Ujësjellësit dhe baxhanakun shef kabineti

E menjëhershme ka qenë kundërpërgjigja e deputetit socialit ndaj kryebashkiakut të Pogradecit, Eduart Kapri. Pas dëshmisë së Kaprit për kërcënim me armë dhe rikujtesës së tij ndaj Ballës për punësimet, deputeti socialist i ka përplasur ‘’Live’’ para qytetarëve të Pogradecit, faktet sipas tij, se cilët persona ka punësuar Kapri.

“Njerëz që vendosin në krye të Ujësjellësit nipin apo shef kabineti baxhanakun’’, ka denoncuar për Kaprin, Balla.

Deputeti ka ironizuar me Berishën, duke  e quajtur Kaprin një ‘’Sali të vogël’’

“Hë mo Sali si i bëhet kësaj pune që kryetari yt ka vendosur vetëm fisin e vet. I bëjmë thirrje drejtësisë të hetojë për gjithë këto lidhje nepotike.”, ka përfunduar Balla.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010672092437744
array(1) { ["section"]=> string(116) "taulant-balla-kunderpergjigje-eduart-kaprit-ke-vene-nipin-ne-krye-te-ujesjellesit-dhe-baxhanakun-shef-kabineti-33087" }