Taulant Balla: Mes partisë dhe Shqipërisë unë zgjedh partinë

Publikuar tek: barometri, më 09:37 10-03-2016 Taulant Balla: Mes partisë dhe Shqipërisë unë zgjedh partinë

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.056530952453613
array(1) { ["section"]=> string(65) "taulant-balla-mes-partise-dhe-shqiperise-une-zgjedh-partine-34706" }