Taulant Balla në Elbasan: Banorët u çliruan nga mungesa e urës, i kisha dhënë fjalën

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:51 11-11-2017 Taulant Balla në Elbasan: Banorët u çliruan nga mungesa e urës, i kisha dhënë fjalën

Kreu i Grupit Parlamentar Të Partisë Socialiste Taulant Balla, publikon një foto të cilën nga Elbasani të cilëson si foto dite.

Sot në festën e çlirimit të qytetit, Balla u ka bërë “dhuratë” banorëve të Borshkës ndërtimin e urës.

“FOTO E DITËS: Në ditën e festës së Çlirimit të Elbasanit, banorët e Broshkës u çliruan nga mungesa e urës. I kisha dhënë fjalën banorëve që sot do të ishte gati.

#punëJollafe

“, shkruan Balla. E kur e pyesin për rrugën e Babjes, që është për faqe të zezë, kreu i grupit të PS përgjigjet me “gjuhën” e Ramës dhe thotë se nuk e ka një shkop magjik.

“Ki parasysh që ne nuk kemi një  shkop magjik t’i mbaronim te gjitha njeherësh. Rruga e Babjes është në projektet e Bashkisë Librazhd për dy vitet e ardhshme”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025318145751953
array(1) { ["section"]=> string(88) "taulant-balla-ne-elbasan-banoret-u-cliruan-nga-mungesa-e-ures-i-kisha-dhene-fjalen-99195" }