Taulant Balla publikon FOTON për ndarjen nga jeta të Aneta Ramës, por bën një lapsus

Publikuar tek: aktualitet, më 12:27 01-08-2020 Taulant Balla publikon FOTON për ndarjen nga jeta të Aneta Ramës, por bën një lapsus FotoMontazh: Taulant Balla

Kreu i Grupit Parlamentar të PS Taulant Balla, reagon për ndarjen nga jeta të Aneta Ramës, nëna e kryeministrit Edi Rama.

“U prefsh në paqe nëna Neta! Vetëm dashuri dite të falësh deri në ditën e fundit. Ngushëllime familjes Rama për humbjen e nënës së dashur”, shkruan Balla, duke bërë në fakt një lapsus. Në vend të “u prehsh” ai shkruan “u prefsh”.

Disa minuta pasi publikoi foton dhe mesazhin e ngushëllimit për familjen Rama, Balla e ka korigjuar lapsusin, siç mund ta shikoni dhe në foton e mëposhtme.

Screenshot_8.jpg

Screenshot_1_copy.jpg

Screenshot_2_copy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009235143661499
array(1) { ["section"]=> string(96) "taulant-balla-publikon-foton-per-ndarjen-nga-jeta-te-aneta-rames-por-i-shpeton-nje-lapsus-215718" }