Taulant Balla siç nuk e keni parë, shikoni foton intime të deputetit me Irisin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:13 26-11-2015 Taulant Balla siç nuk e keni parë, shikoni foton intime të deputetit me Irisin

Deputeti Taulant Balla është një nga deputetët më aktivë në jetën politike shqiptare. Balla jo rrallë herë është bërë pjesë edhe e debateve të ashpra nga Kuvendi i Shqipërisë por kjo është ana tjetër, e panjohur e tij.

Deputeti përtej këtij statusi është një bashkëshort i kujdesshëm dhe kjo është një foto e papublikuar më parë nga martesa e tij me zonjën Iris Pekmezi.

Ajo që bie në sy është delikatesa me të cilën Balla përkëdhel në faqe bashkëshorten e tij teksa e sheh me sy të qeshur. Zonja Pekmezi është gjithashtu mjaft e kujdesshme ndaj bashkëshortit të saj dhe thuajse nuk mungon në asnjë rast kur i duhet ta shoqërojë. Shpesh ajo ka tërheur edhe vëmendjen e fotografëve falë bukurisë së saj, ndonëse vetë Pekmezi zgjedh t'u rrijë larg kamerave.

Fotoja intime nga ceremonia e dasmës daton më 30 korrik të vitit 2008, ceremoni e cila u zhvillua në ambientet e Xibrakut me rreth 220 të ftuar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02570915222168
array(1) { ["section"]=> string(83) "taulant-balla-sic-nuk-e-keni-pare-shikoni-foton-intime-te-deputetit-me-irisin-26328" }