Taulant Xhaka feston ditëlindjen, i vëllai i publikon FOTON duke fjetur në avion

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:42 28-03-2019 Taulant Xhaka feston ditëlindjen, i vëllai i publikon FOTON duke fjetur në avion

Futbollisti i njohur shqiptar Taulant Xhaka feston sot 28 vjetorin e lindjes.

Në këtë ditë nuk kishte si të mungonte urimi i veçantë i  vëllait të tij Granit Xhaka.

Graniti ka publikuar një foto ku dy vëllezërit shihen duke fjetur gjumë pranë njëri-tjetrit në avion.

"Për ty sot është një dite shume e veçante. Ndaj së bashku me gëzimin dhe gjithë rëndësinë e kësaj dite të veçante për ty, gjithashtu edhe për mua dhe të gjithë ata që të duan dhe ti i do: Të dëshiroj gjithë lumturinë e kësaj bote, të dëshiroj suksese të mëdha në të ardhmen, vullnet në pune/mësime, të dëshiroj fat në të gjitha sferat e jetës dhe më së shumti të dëshiroj harmoni dhe lumturi me të gjithë ata persona që janë pjesë e jetës tënde. Urime ditëlindjen vëllai im,"-shkruan ai bashkëngjitur fotos.

Screenshot_47.jpg

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094811916351318
array(1) { ["section"]=> string(86) "taulant-xhaka-feston-ditelindjen-i-vellai-i-publikon-foton-duke-fjetur-ne-avion-158246" }