Taulant Xhaka lutet për viktimat e masakrës në Francë

Publikuar tek: sport, më 12:12 15-07-2016 Taulant Xhaka lutet për viktimat e masakrës në Francë

Futbollisti i kombëtares shqiptare Taluant Xhaka, solidarizohet me tragjedinë që tronditi mbarë botën ditën e djeshme.

Një sulm që i mori jetën 84 personave dhe plagosi më shumë se 150 të tjerë në Nicë të Francës. Xhaka ka publikuar një foto veshur me ngjyrat e flamurit francez e kullën Eiffel si simbol.

“Lutem për Nicën”, shkruan futbollisti që bashkë me djemtë e kombëtares u kthyen vetëm disa javë më parë nga Franca e Euro 2016.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020709037780762
array(1) { ["section"]=> string(59) "taulant-xhaka-lutet-per-viktimat-e-masakres-ne-france-46687" }